• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Füzyon Tekniği

 

Maksimum karlılık için, mekanik taşeronlar uygun işçilik maliyetlerinde hızlı, basit ve güvenilir birleştirme süreçleri ararlar. aquatherm’in sıcak füzyon bağlantıları, bunu ve daha fazlasını sunmaktadır.

aquatherm boru kullanarak yapılan sıcak füzyon kaynaklar; boru ve ek parçaların dikkatle birleştirip, onları homojenleştirerek, sistemin ömrü boyunca sabit kalacak basit ve kolay bir bağlantı ortaya çıkarır. Düşük bozulma oranından dolayı, gaz borulama sistemlerinde ve bağlantılar yabancı madde içermediğinden dolayı ultra-saf sistemlerde genellikle bu işlem kullanılmaktadır.

aquatherm’in manşon füzyon tekniği (3/8” – 4”), birleştirme işlemini daha hızlı ve basit hale getirerek kolaylaştırmaktadır.  aquatherm’in özel olarak tasarlanmış araçları, ısıtma süresini düşürerek ve yüzey alan bağlantısını arttırarak ısıtma derecelerini ve yüzey alanlarını optimize etmektedir.

Branşman bağlantıları,  çoğu çıkışın ve kolların ana hat döşendikten sonra monte edilmesine izin verdiği için, montaj sürecini daha da hızlandırmaktadır.

Daha büyük boru ebatları (5” – 10”) için, çoğu taşeronun bildiği bir teknik olan geleneksel alın kaynak yöntemi kullanılmaktadır.

aquatherm, mekanik taşeron ve tesisatçıların geniş çaplı ihtiyaçlarını karşılamak için, birçok eğitim programları sunmaktadır.

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc