• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
İşçilik Tasarrufu

 

Sürekli gelişen pazarda, taşeronların, güvenebilecekleri rekabetçi işçilik rakamlarına ihtiyaçları vardır. Bu nedenle de aquatherm’i tercih ederler.

aquatherm boru sistemleri, hızlı ve kolay monte edilebilir. İstikrarlı ısıtma süreleri ve asgari hazırlık-işçiliğiyle birlikte, tesisat sistemlerinin, işçilik maliyetlerini arttırıcı ya da gecikmeye sebep verebilecek herhangi bir öngörülemez faktörü bulunmamaktadır.

aquatherm borular, kıyaslanabilir ebatlardaki metal borulardan daha hafiftir. Bu da onların taşınmalarında ve monte edilmelerinde daha az insan gücüne ihtiyaç duyulması sağlar.  Aynı zamanda aquatherm borular, darbelere diğer sert plastiklerden daha dayanıklıdır. Montaj sırasında daha fazla esneklik kazandırırak, parçaların önceden hazırlanma sürecini kolay ve pratik hale getirir.

Branşman kaynağı, montajın hızlı ve basit olmasına yardımcı olarak, ana kolon hattı döşendikten sonra istenilen yerden hat alınıp işleme devam edilebilir. Örneğin; inegal te kullanarak 2 veya daha fazla kaynak yapılması gerekirken kollektör geçiş parçası sayesinde tek kaynak yeterlidir.Böylelikle malzemeden, işçilikten ve zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için Kaynak tekniği - branşman kaynağı bölümüne bakınız. 

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc