• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Güvenirlilik

 

Taşeron ne kadar dikkatli ya da uzman olursa olsun, hatalı boru malzemeleri sistemin beklenmedik bir şekilde, taşeronu zor durumda bırakarak,  bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle birçok taşeron, aquatherm boru sistemlerine geçmektedir. 

aquatherm, tüm boru ve ek parçalarını, hammaddeden en son ürüne kadar, her defasında maksimum kaliteyi elde etmek için, dikkatlice test etmekte ve incelemeye tabi tutmaktadır. aquatherm borular, sadece yeni malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle “kötü bir parça boru” denk gelmesi mümkün değildir.

Polipropilen; kimyasal korozyon, aşınma, fiziksel yanlış kullanım gibi birçok boru hasarına karşı dayanım gösterir, aquatherm boru sistemlerinde, füzyon bağlantılar kullanıldığı için, bir kere doğru bir şekilde monte edildiklerinde füzyon bağlantı noktaları hiçbir zaman korozyona uğramaz ve sızdırmaz.

aquatherm, diğer sistemlerin sunamadığı düzeyde güvenirlik sağlamaktadır ve taşeronlara hakettikleri güven duygusunu veren sektörün en geniş kapsamlı garantilerinden birine sahiptir.

 

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc