• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Genel Bakış


Uluslararası pazarda, 40 yıldır elde ettiği mükemmel performans sayesinde, aquatherm tesisat sistemlerinin Avrupa, Amerika, Asya kıtalarında 50'den fazla ülkede, gemicilik dahil olmak üzere birçok kullanım alanında resmi onayları bulunmaktadır.

aquatherm tesisat sistemlerinin, birçok metal ve plastik sistemlerle kıyaslandığında, çok daha güvenli ve çevre dostu geniş kapsamlı uygulamalarda kullanımı onaylanmıştır. aquatherm tesisat sistemleri; ICC, ASTM, IAPMO, NSF, TÜV ve Hijyen Enstitüsü, gibi birçok ulusal ve uluslararası güvenlik standartları ve kodları tarafından test edilmiş ve de onaylanmıştır. Tüm bu sertifikasyonlar, tesisat sistemlerinin insanlar ve çevre için güvenli olduğunu belgelemektedir.

aquatherm ürünlerinin her parçası, aynı fabrikada ve aynı hammaddeden üretilmektedir; her bir parça üretim öncesinde ve sonrasında aynı titizlikle belirlenmiş standartlara tabi tutulmaktadır. Böylece kalitede herhangi bir sapmaya izin verilmez.

Yangın anında aquatherm tesisat sistemleri zehirli gaz çıkarmaz; yani toksik değildir.

Daha birçok niteliği olan aquatherm tesisat sistemlerinin bu özellikleri; aquatherm’in, tesisat sistemleri pazarında, güvenilirliği ve kalitesiyle çığır açan bir lider konumuna gelmesini sağlamıştır.

Tüm aquatherm Sertifikalar Videosu için lütfen tıklayınız

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc