• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Sağlık ve Güvenlik


İnşaat yönetmelik ve standartları, insanları muhtemel zarar verici ürünler ve durumlardan korumak için oluşturulmuştur. aquatherm, ürettiği tesisat sistemlerinin, bu sistemleri kullanan insanları hiçbir şekilde olumsuz yönde etkilememesi gerektiğine inanmaktadır. Ve bu inançla, hangi durumda olursa olsun, aquatherm tesisat sistemlerinin, herhangi bir sağlık ya da güvenlik tehlikesine yol açmaması için çalışmaktadır.

aquatherm polipropilen tesisat sistemleri, insan sağlığına olumsuz etkisi olduğu bilinen PVC, CPVC vb. hammaddeler içermez. aquatherm tesisat sistemleri, taşıdıkları suyla etkileşimde bulunmaz, bu nedenle suyun tadını ya da kokusunu, aynı zamanda suyu kullanan insanların sağlığını hiçbir zaman etkilemez.

aquatherm boruları, darbe ve ezilmelere karşı diğer plastik sistemlerle kıyaslandığında daha dayanıklıdır. aquatherm borular, basınç altında kırıldığında parçalara ayrılmaz. Bu da herkes için ekstra güvenlik önlemi anlamına gelir. DIN 1988 T2’ye göre içilebilir su ile direkt temas halindeki tüm parçalar, Gıda ve Ticari Mallar kanunu ruhuna göre ticari mallar olarak ele alınmaktadır. Üretilen plastik borular, Almanya federal kamu sağlık departmanının KTW-önerileriyle uyumlu olmak zorundadır.

Hammadde:

aquatherm tesisat sistemleri için kullanılan hammaddenin hijyenik uygunluğu, bağımsız bir sertifikasyon enstitüsü olan Gelsenkirchen Hijyen Enstitüsü tarafından onaylanmıştır. Soğuk ve sıcak su uygulama alanlarında sıhhi tesisat borularının uygunluğu, güncel testler tarafından onaylanmıştır.

İşlem Süreci:


İşlem süreci; flux, tutkal ya da lehim gibi katkı maddeleri gerektirmeyen bağlantı yönteminden oluşmaktadır. Bağlantı, 16-125 mm arası bağlantılarda manşonlu füzyon, 160 mm üstü çaplarda alın kaynağı tekniğiyle ile yapılır. Gıda paketleme endüstrisinde giderek artmakta olan polipropilen kullanımı, hamaddenin hijyenik kalitesini onaylamaktadır. Bu da aquatherm tesisat sistemlerini, en değerli ticari mallardan biri olan-içilebilir su için optimum paketleme ürünü yapmaktadır.

 

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc