• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
aquatherm Boru Sistemleri

 

SIHHİ TESİSAT SİSTEMİ - Green Pipe

aquatherm-green pipe boru ve ek parçaları, sıcak ve soğuk sıhhi tesisat ve gıda-işlemleri için tasarlanmış fusiolen® polipropilenden imal bir basınçlı tesisat sistemini oluşturmaktadır. Mükemmel fiziksel dayanıklılık ile yüksek kimyasal saflığı birleştiren aquatherm-green pipe, diğer tesisat sistemlerinin ulaşamayacağı düzeyde kalite ve performans sunmaktadır. Bunun yanında, dünyanın  çevreyle dost tesisat sistemidir.

ISITMA-SOĞUTMA SİSTEMİ - Blue Pipe

aquatherm-blue pipe, fan coil, jeotermal ve endüstri uygulamaları için özel olarak tasarlanmış polipropilen basınçlı tesisat sistemidir. fusiolen® hammaddesi sayesinde daha yüksek ısılara dayanıklı  olan blue pipe borular, daha yüksek debi için daha ince et kalınlığına sahiptir. Böylece, mühendisler ve taşeronların tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir.

 

SPRİNKLER TESİSAT SİSTEMLERİ - Red Pipe

aquatherm red pipe tesisat sistemleri, yangın hat döşemeleri için geniş kapsamlı boru ve ek parçalar sunmaktadır.

 

 

 

SHT ÇOK AMAÇLI BORU - Grey Pipe

aquatherm SHT çok amaçlı boru sistemi, sıhhi tesisat, ısıtma ve zemin ısıtma bağlantıları için uygundur. SHT boru bağlantısı, kayar manşon pressli bağlantı tekniğiyle yapılır. Bu bağlantı tekniği kolaydır ve temiz bir görüntü sağlar.

 

 

 

YERDEN ISITMA SİSTEMİ - Orange System


aquatherm, kuruluşundan itibaren yerden ısıtma sistemi pazarında çok başarılı bir yer edinmiştir. Teknik bilgisini sürekli geliştirerek ve yıllar boyunca farklı projelerde elde ettiği önemli tecrübelerine dayanarak, özellikle farklı uygulamalarda, aquatherm rakiplerine göre her zaman bir adım önde olmuştur.

 

 

aquatherm yerden ısıtma sistemlerini, blue pipe, green pipe ve grey pipe boru sistemleri ile kombine ederek, aşağıdaki gibi birçok alanda uygun çözümler bulmak mümkündür:

  • Eski ve yeni binalar için yerden ısıtma sistemleri
  • Duvardan ısıtma sistemleri / soğutulmuş uygulamalar
  • Açık alan ısıtma
  • Endüstriyel zemin ısıtma
  • Spor zemini ısıtma
  • Toprak-altı ısıtma
  • Tarım uygulamaları

ISITMA - SOĞUTMA PANELLERİ - Black Pipe

aquatherm-black pipe ısıtma-soğutma panelleri, radyant ısıtma ve soğutma sistemlerinin geleceğidir. Mevcut elektrik faturanızın üçte biri ya da daha az bir bedelle elde ettiğiniz ve hareket eden hava parçacıkları ya da bakteri üremesi olasılığının olmadığı, bir ısıtma-soğutma sistemi hayal edin...
Isıtma-soğutma panelleri, duvar ve tavana monte edilerek, maksimum verimlilikte ısıtma-soğutma sağlamaktadır.

 

GRİ SU TESİSATI - Lilac Pipe

Geri dönüşümlü su ve yağmur suyu uygulamaları için tasarlanmış olan Lilac gri su tesisat sistemleri, polipropilen hammaddesinin uzun ömür ve dayanıklılık gibi özelliklerini rekabetçi maliyetlerde sunmaktadır. Ürünün tüm bağlantı noktalarında, green pipe ek parçalar ile kaynak yapıldığından, üretim sistemimizin tüm kalite ve sürekliliği korunmaktadır.

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc