• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Avantajları
Bölüm İndeks
Avantajları
Cam-Elyaf Bileşimli Teknoloji
Tüm Sayfalar

 

Homojenlik

aquatherm’ le, metal ve plastik karışımı tesisatların kullanımı artık tarih oluyor. Çünkü aquatherm sistemi içerisinde, suyun kaynağından son kullanıldığı alana kadar kullanılan bütün malzemeler (kollektör, vana, boru ve ek parçalar) mevcuttur.

Uzun Ömürlülük

aquatherm green pipe sistemi, diğer tesisat sistemlerinin performansını düşüren dökülme ve korozyona karşı dayanıklıdır ve metal tesisatta kullanılan borular gibi akış sesi yaymamaktadır. aquatherm boruları, ışık geçirmediğinden dolayı da, borularda yosunlaşma meydana gelmemektedir.

PP-R tesisat sistemlerinin duvarları, diğer sistemlere göre daha az sürtünme yaratarak, pim deliğine yol açan aşınmayı ve borunun ömrünün kısalmasını önler. Füzyon kaynak bağlantılar borularla aynı özelliklere sahiptir, böylece fiziksel darbeler borunun dayanıklılığına zarar vermez. Genel olarak, aquatherm tesisat sistemleri, diğer sistemlere göre daha az bakım-onarım ile daha uzun ömürlüdür. Böylelikle her montaja daha fazla değer katılır.

Basitleştirilmiş Montaj

aquatherm benzersiz bir bağlantı tekniği göstermektedir. Hammaddesi sayesinde montaj çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Örneğin: Çap 20 mm = 8 saniyede. Ürün montajdan hemen sonra belirtilen aşamalar tamamlanır tamamlanmaz  kullanılabilmektedir.


Kalite

aquatherm, iyi kalitenin garantisidir. aquatherm’in birçok ulusal ve uluslararası sertifikaları, kalite ve performansı hakkında çok şey söylemektedir. Ancak aquatherm müşterilerinin, montajcılarının ve projecilerinin memnuniyetleri, daha da çok şey ifade etmektedir.

Kalite ve sertifikalar hakkında daha fazla detaylı bilgi için lütfen Kalite Güvencesi bölümüne gidiniz.

Değer

Sektör öncüsü dayanıklılık ve güç ile dengeli ve ekonomik fiyatlandırmayı birleştiren aquatherm tesisat sistemleri yapı sahiplerinin tesisat sistemi kalitelerini arttırabilmelerini sağlamaktadır.



 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc