• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Kalite Güvencesi

Kalite Güvencesi

Hammadde Polipropilen parçacıklarının seçiminden üretimi tamamlanmış boru ve ek parçaların fabrikadan sevkiyatına kadar aquatherm kalite kontrolünde kusursuzdur.

Bir tesisat sistemi üretildiği hammaddenin kalitesi kadar iyidir. Bu nedenle aquatherm teslim aldığı polipropilen hammaddesinin saflık ve kalitesini her sevkiyatta test etmekte ve sadece tamamıyla kusursuz olanları kabul etmektedir. aquatherm’in yüksek standartlarını karşılamayan sevkiyatlar tedarikçiye geri gönderilmektedir.

aquatherm ham polipropileni patentli fusiolen® PP-R olarak rafine etmektedir. Kendi çam sakızını üreterek, aquatherm boru ve ek parçalarının kimyasal bileşimini (saf polipropilen kullanıldığı) garanti eder. Polipropilen gibi bir termoplastik sayesinde ulaşılabilen bu kalite düzeyi tesisat sisteminin üretim hatasından dolayı bozulmamasını sağlar.

Fusiolen® PP-R son ürüne dönüştüğünde, boru ve ek parçalar tamamıyla test edilmiş ve ölçüsel kesinlik, görünüm, erime akışı, darbe rezistansı, esneklik, malzeme homojenliği ve iç basınç toleransı için incelenmiştir. Bu testler, aquatherm’in her zaman yüksek standartlarını karşıladığını kanıtlamak için NSF, CSA, ASTM, ICC, IAPMO, ISO, ve DIN gibi bağımsız laboratuarlar tarafından da yapılmaktadır.

aquatherm her defasında mükemmel ürünler üretmekten gurur duymaktadır. aquatherm müşterileri her defasında aquatherm tesisat ürünlerinin aynı kusursuzlukta performans göstereceğine güvenebileceklerini bilmenin rahatlığını yaşarlar.

 

 

 

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc