• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Özellikleri

Isıtma-Soğutma (Fan Coil), Kalorifer ve Jeotermal Hattı - Blue Pipe

aquatherm blue pipe, aquatherm’ in ısıtma-soğutma (fan coil) ve kalorifer tesisatı ile jeotermal hatlar için özel olarak geliştirdiği sistemidir.

Boruların, 20 - 355 mm arasındaki çaplar için üretimi mevcuttur.

Geniş ürün yelpazesi sayesinde, her türlü kullanım alanı için ideal çözümleri bulmak mümkündür.

aquatherm blue pipe korozyon hasarlarına son vermektedir.

Özellikle soğutma hatlarında kullanılan metal boruların, terleme sonucunda dış ve diğer sebeplerle de iç korozyona maruz kaldıklarını biliyoruz. Yine ısıtma hatlarında da benzeri korozyon sorunlarının yaşandığına tanığız.

Blue pipe %100 korozyona dayanıklı fusiolen® hammaddeden üretilmektedir ve ısıtma-soğutma sisteminin ömrünü arttırmaktadır.

Karışım Teknolojisi:

Blue pipe Cam Elyaf Takviyeli (CET) Boru, aquatherm GmbH’ın yaklaşık 10 yıl önce geliştirdiği özel bir teknikle fusiolen® hammaddesine karıştırılan cam elyaf liflerinden üretilmektedir.

Blue pipe borular, diğer aquatherm borulardan farklı olarak, dört adet yeşil çizgili mavi ana renktedir. Bağlantı parçaları olarak; aquatherm üretim programında yer alan 400’den fazla çeşitteki ek parçalar ile beraber her türlü bağlantı alternatifi mümkündür.(BakınıIsıtma-Soğutma Sistemi-Giriş)

Blue pipe borular da, aquatherm’in üretim programındaki diğer boru ve bağlantı parçaları gibi özel hammadde fusiolen®’den üretilmektedir. fusiolen®, rakiplerine kıyasla aquatherm’in çok daha dayanıklı ve farklı olmasını sağlamaktadır.

fusiolen® PP-R boru sistemlerinin genel avantajlarının (Bak.Sıhhi Tesisat Sistemi-Özellikleri-Avantajlar) yanı sıra, blue pipe' ın et kalınlığı, aquatherm’ in diğer sıhhi tesisat sistemlerine oranla, daha incedir ve doğal olarak debi blue pipe' da daha fazladır.

 

 

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc