• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Avantajları
Bölüm İndeks
Avantajları
Cam-Elyaf Bileşimli Teknoloji
Tüm Sayfalar

Homojenlik

aquatherm’ le, metal ve plastik karışımı tesisatların kullanımı artık tarih oluyor. Çünkü aquatherm sistemi içerisinde, suyun kaynağından son kullanıldığı alana kadar kullanılan bütün malzemeler (kollektör, vana, boru ve ek parçalar) mevcuttur.

Uzun Ömürlülük

aquatherm blue pipe, diğer tesisat sistemlerinin performansını düşüren dökülme ve korozyona karşı dayanıklıdır ve metal tesisatta kullanılan borular gibi akış sesi yaymamaktadır. aquatherm boruları, ışık geçirmediğinden dolayı da, borularda yosunlaşma meydana gelmemektedir.

fusiolen® PP-R tesisat sistemlerinin duvarları, diğer sistemlere göre daha az sürtünme yaratarak, pim deliğine yol açan aşınmayı ve borunun ömrünün kısalmasını önler. Füzyon kaynak bağlantılar borularla aynı özelliklere sahiptir, böylece fiziksel darbeler borunun dayanıklılığına zarar vermez. Genel olarak, aquatherm tesisat sistemleri, diğer sistemlere göre daha az bakım-onarım ile daha uzun ömürlüdür. Böylelikle her montaja daha fazla değer katılır.

Kalite

aquatherm, iyi kalitenin garantisidir. aquatherm’in birçok ulusal ve uluslararası sertifikaları, kalite ve performansı hakkında çok şey söylemektedir. Ancak aquatherm müşterilerinin, montajcılarının ve projecilerinin memnuniyetleri, daha da çok şey ifade etmektedir.

Kalite ve sertifikalar hakkında daha fazla detaylı bilgi için lütfen Kalite Güvencesi bölümüne gidiniz.

Değer

Sektör öncüsü dayanıklılık ve güç ile dengeli ve ekonomik fiyatlandırmayı birleştiren aquatherm tesisat sistemleri, yapı sahiplerinin tesisat sistemi kalitelerini artırabilmelerini sağlamaktadır.

Zarar görmelere karşı dayanıklı

Darbe anından zarar gören diğer katı plastiklerin aksine, aquatherm tesisat sistemleri esnek ve dayanıklıdır. Yüksek hızla atılan bir cisim ya da ağır bir obje tarafından darbe aldığında aquatherm tesisat sistemleri zarar görmez, parçalanmaz. Kırılma noktasına getirilse bile, fusiolen® PP-R maddesinden üretilen sistemler, tehlikeli parçalar saçmak yerine sadece düzleşir ve ayrılır. Bu da borunun kullanımını, yüksek-riskli uygulamalarda bile güvenli yapar.

Metal Borulara Göre Avantajları

Kesinlikle korozyona uğramaz.
Antipas boya kullanılmasına gerek yoktur.
Isı kaybı çok düşüktür (Çelik: 60,00 W/mK, Alüminyun: 200,00 W/mK, Bakır: 380 W/mK, aquatherm blue pipe: 0,15 W/mK).
Sürtünme kayıpları çok düşüktür.
Pompa performansını artırır.
Enerji maliyetlerinde tasarruf sağlar.
İzolasyon ve işçilik maliyetleri daha azdır.
Toprak altına ve beton içine gömülebilir.
Servis ömrü uzundur.

blue pipe...
... korozyona son veriyor.

Korozyon, metal boruların hem içinde hem de dışında oluşmaktadır.

blue pipe ise; aquatherm’ in diğer borularında olduğu gibi %100 korozyona dayanıklı fusiolen® hammaddesinden imal edilmektedir ve böylelikle ısıtma-soğutma tesisatının ömrü daha da uzamaktadır.

blue pipe, akış esnasında metal borulara oranla daha düşük ses oluşturmaktadır.


Kullanımı:

blue pipe...
...benzersiz bağlantı tekniğini sunuyor:

füzyon tekniği ile birleştirilen parçalar bir daha ayrılamayacak şekilde kusursuz olarak birbirine kaynar ve tek parça haline gelir.

Basitleştirilmiş Montaj

aquatherm benzersiz bir bağlantı tekniği göstermektedir. Hammaddesi sayesinde montaj çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Örneğin; Çap 20 mm = 8 saniyede. Ürün montajdan hemen sonra belirtilen aşamalar tamamlanır tamamlanmaz kullanılabilmektedir.

Rakipsiz Garanti

Tüm aquatherm boru sistemleri sektörün en geniş kapsamlı garantilerinden biriyle korunduğundan dolayı tüm kullanıcılarına yüksek derecede güven vermektedir.

aquatherm ürünleri, Zürih Sigorta tarafından 10 yıl süreyle üretim hatalarına karşı 15 milyon euro'ya sigortalanmıştır. (Detaylı bilgi için destek departmanımızla irtibata geçiniz.)

Bu garantiden faydalanabilmek için, sistemin aquatherm eğitimli bir tesisatçı tarafından kurulmuş olması ve montaj tamamlandıktan sonra sistemin öngörülmüş basınç testinden geçmesi gerekmektedir. 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc