• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Bölgesel Isıtma Hatları

Uzun mesafelerde, bölgesel ısı enerjisi transferi karmaşık bir işlemdir ve toprak altı boru döşemesine ihtiyaç duyar. Bu nedenle; boru ve boru izolasyonundan beklentiler çok fazladır.

aquatherm fabrika-imalatlı izolasyonlu blue pipe borularıyla, ideal bölgesel sıhhi tesisat ve ısı dağıtım sistemleri sunmaktadır.


İzolasyonlu cam elyaf takviyeli ısıtma-soğutma boruları, aynı zamanda soğutucularda ve çözücü maddelerin soğutulmasında kullanılmaya uygundur. Boru izolasyonu fabrikada, boruyu tamamıyla saran PUR-katı sabunla yapılmıştır.

Mekanik olarak hava etkilerine karşı korunma, borunun PE-HD korumayla kaplanan dış yüzeyi sayesinde sağlanmaktadır.

Dirsek ve te gibi ek parçalar fabrika çıkışlı olarak izolasyonludur. Şantiyede boru ve ek parçaların 32-125 mm'lik olanları manşon füzyon kaynağıyla birleştirilir; 160-355 mm'lik olanlar ise, alın kaynak teknolojisiyle birleştirilir. Kaynak yapılmış birleşme yerleri sonrasında yerleştirilmiş izolasyon soketleri ile izole edilir. Böylece bölgesel ısıtma borularının kesintisiz izolasyonu yapılmış olur.

aquatherm-bölgesel ısıtma boruları, 6.0 m ve 12.0 m uzunluklarında mevcuttur. Ek parçalar ise; 0.5 m ve 1.0 m ayak uzunluğunda mevcuttur. Özel tasarımlar talep üzerine yapılmaktadır.
 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc