• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Avantajları

 

 

Red Pipe-Avantajlar


*aquatherm Red pipe boru ve ek parçalardan oluşan ürün yelpazesiyle, kullanıcısına eksiksiz bir sprinkler yangın hattı kurma olanağı sağlamaktadır.

*LPCB Sertifikasıyla kalitesi onaylanmıştır ve sürekli denetim altındadır.
(Boru ve ek parçalar LPCB gibi önemli bir kuruluş tarafından, LPS 1260 normlarına uygun ve kullanıma müsait olduğuna dair, 684a sertifika numarası ile sertifikalandırılmıştır.)

*aquatherm firmasının kalite yönetim sistemi, DIN EN ISO 9001:2000 sertifikasına sahiptir.
(Üretim esnasında, ileri teknoloji ve üstün kalite anlayışı ön planda tutulduğu gibi üretimin her aşaması da belirli periyotlarla, bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenmektedir.)

*DIN 4102-1,’e göre yangın sınıfı B1’dir. Alevlenme noktası çok yüksektir ve alevi taşımaz.

*Hammaddesi sayesinde korozyona uğramaz. Kimyasallara karşı dayanımı yüksektir.
(Red pipe boru ve ek parçaları fusiolen® hammaddesi sayesinde korozyondan etkilenmez. Bu nedenle sprinklerin korozyon ürünleri tarafından tıkanıp, arızalanmasına mani olur ve uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlar.)

*Hammaddesinin özelliği gereği ısı ve ses izolasyonludur.

*Yüksek mekanik mukavemet gösterir.

*Sızdırmayı önleyecek ilave bir ürüne gerek duyulmaz.

*Düşük boru sürtünme kaybı faktörü ve korozyona uğramaz.

 

*Yüksek teknoloji ürünü, üç katmandan oluşan Cam Elyaf Takviyeli teknoloji ile üretilmiştir.
(Extrusion tekniği ile polipropilen boruların çok katmanlı olmasını sağlayan ve özellikle cam elyaf takviyesini mümkün kılan ve dayanımı üst seviyeye çıkaran sistemdir.)

*Ürünün üretiminde kullanılan fusiolen® PP-R FS hammaddesinde, kullanım alanı için özel bir formül geliştirilmiştir. Bu sayede ürün, sprinkler hatlarında kullanıma tam bir uyum göstermektedir.

*Ürünün geliştirilmesinde montajı yapan kişilere, montaj kolaylığı sağlama çabası her ürünümüzde olduğu gibi yine ön planda tutulmuştur.

*Füzyon tekniği ile boru ve ek parçaları sorunsuz birleştirir.
(Red pipe ile sprinkler hattı kurulurken hiç bir yapıştırıcı ürün ve conta kullanılmadan kolayca montaj yapılabilmektedir.

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc