• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Eski Yapılar

 

Büyük resim için tıklayın.
Yüzey ısıtma sistemi alanında aquatherm sistem unsuru 30’u geliştirerek, en düşük yapı kalınlığına uygun, çok amaçlı yüzey ısıtma sistemi sunmaktadır. Bu sistem eski ve yeni binaların tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle restorasyon çalışmaları için idealdir. Kuru yapılarda ya da ıslak yapılarda olsun, yerden ısıtma sistemlerinin tüm gereksinimleri karşılanmaktadır.

Önceden üretilmiş boru kanallarıyla çıkarılmış sistem levhaları, her kat planına ve her oda düzenlemesine uygundur.

 

Avantajlar

Düşük levha kalınlığından kaynaklanan en düşük inşaat derinliği (Örnek: 55 mm kuru zeminli, 60 mm şaplı zemin, 65 mm fayans kaplı döşeme).

İnşaat sürecinde yaşanabilecek kesintiler önlenir.

Yapım, hızlı döşeme için en iyi şartları sunmaktadır. Düşük statik ağırlığından dolayı örneğin; kuru zemin kullanımı, fayanslı döşeme ya da ince-katmanlı beton kullanımıyla, sistem özellikle tahta kiriş tavanlar için uygundur. Daha da fazlasıyla, eşit ve dayanıklı olmaları şartıyla, mevcut zemin kaplamalarındaki döşemelerde de uygundur.

Yüklenmiş tabaka, herhangi bir ek izolasyon ve taşıyıcı ara-kat uygun olarak modifiye edildiği takdirde EPS malzemesi 7.5 ton iş yükü için uygundur.

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc