• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Hammadde Özellikleri

 

aquatherm black system, sadece fusiolen® PP-R’ den üretilmektedir. Bu madde özellikle yüksek sıcaklık dayanımı ve çekme dayanımı ile kendini göstermektedir. Fiziki yapısı özellikle ısıtma ve soğutmanın önemli olduğu alanlar için çok uyumludur.

Özellikle benzersiz kaynak yapabilme özelliği ve füzyon tekniği sayesinde homojen bir şekilde malzemenin birbirine kaynaması, yüksek bir bağlantı emniyeti ve uzun ömür sağlar. fusiolen® PP-R aynı zamanda yüksek sıcaklıklara ve basınçlara dayanıklıdır.

Sürekli 70°C’ de çalışması herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Genel olarak aquatherm black system, bilinen yerden ısıtma sistemlerine göre daha düşük gidiş suyu sıcaklığı ile çalışmaktadır ve malzeme kullanımı da daha azdır. Bunların yanında fusiolen® hammaddesi farklı agresiv kimyasallara (pH2-12) da yüksek dayanım göstermektedir.

Black system, aquatherm’in diğer bir komple boru sistemi olan ve klima, kalorifer ve benzer tesisat tekniklerinin ısıtma-soğutma sisteminde kullanılan blue pipe sistemleri ile birlikte kullanılabilmektedir. 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc