• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Müşteri Destek

 

aquatherm Türkiye, Destek Departmanı aracılığıyla teknik, sipariş verme, sevkiyat, eğitim ve diğer ilgili konularda sizlere yardımcı olmaya daima hazırdır. Türkiye çapında şantiyenize bizzat gelerek ya da eğitim seminerleri düzenleyerek ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olmaktan gurur duymaktayız. Size her anlamda destek olabileceğimizi umut ediyor ve tüm bayi, taşeron, mühendis ve müşterilerimizle uzun dönemli kalıcı ilişkilerimizin devam etmesini diliyoruz.

Eğer bölgenizde bayimiz yoksa lütfen e-mail yoluyla ya da telefon ile çekinmeden direkt bize ulaşınız.

Proje ve Şantiye Destek

Proje Destek

Proje Destek Departmanımız: Projenizde sıhhi, ısıtma-soğutma, yerden ısıtma ve sprinkler tesisatınızda kullanılacak boru seçiminden başlayarak,
Döşeme ilkeleri: Uzama hesabı, kelepçe aralıkları, basınç testi  
ve
Planlama: Boru çapı belirlenmesi, boru ve ek parça basınç kayıpları, boru izolasyon kalınlıkları, terleme hesabı ve ısı kayıpları konularında destek vermektedir.

Proje destek formu için lütfen tıklayınız.

Şantiye Destek

Montaj eğitimi
aquatherm’in Montaj Eğitim Programı, tesisatçı ve taşeronların füzyon kaynağı tekniklerinde uzmanlaşmaları için tasarlanmıştır. Füzyon kaynak yöntemi, hız ve süreklilik gibi birçok avantaj sağlamaktadır. Ama bu avantajlar eğer montaj yapan kişiler ne yaptıklarını bilirlerse yararlıdır. Her sistemde olduğu gibi, burada da bir öğrenme dönemi vardır. Doğru eğitim, bu dönemin mümkün olduğunca hızlı geçmesini ve kolay olmasını sağlar.

Eğitim kursu; montaj sorumlularını alan çalışmasına hazırlayıcı uygulama eğitiminin yanında, açıklayıcı ders ortamını da içermektedir. Tam anlamıyla faydalanıldığında, eğitim için harcanan birkaç saat, sahada günlerle ölçülebilecek işçilik kaybını kolaylıkla önler.
Doğru bir şekilde eğitim alarak, taşeronlar bir proje üzerinde çalışırken basit hatalar yapmazlar. Bu da işçiliğin hızını ve kalitesini büyük ölçüde arttırır. Eğitime neyin dahil olduğunu öğrenmek için lütfen aşağıda yer alan “Eğitimden ne bekleyebilirsiniz?” bölümüne bakınız.

Uygun eğitim randevusu almak için, lütfen en yakın aquatherm temsilcisiyle irtibata geçiniz.

Eğitimden ne bekleyebilirsiniz?
Doğru kaynak eğitimi, montaj sürecinde size büyük faydası olacak bir yatırımdır. Bu eğitimden maksimum düzeyde faydalanabilmek için, tesisatçıların ve taşeronların kurs başlamadan önce yapması gereken birkaç hazırlık vardır:

• Küçük gruplar için en az 2 saat, daha büyük gruplar için 4-6 saat ayırın. Eğitim birçok önemli konuları kapsamaktadır. Bu nedenle sizin ve eğitimcinizin ne kadar sürede bu konuların üzerinden geçebileceğinize göre eğitimin süresi belirlenecektir. Herkesin uygulama setini bir araya getirmesi gerekeceğinden büyük gruplar için daha fazla zaman ayrılması gerekmektedir.
• Yeterli güç kaynağının bulunduğundan emin olunuz. Eğitimciniz genelde, her birinin 1400 watt' lık enerji kullandığı en az 2 adet 110V aletle gelecektir. 
• aquatherm kataloğu ya da web sitesini gözden geçirerek borular ve montaj yöntemleri konularına aşina olunuz.
• Eğitmeninizle irtibata geçerek, eğitim almasını istediğiniz montaj elemanlarının sayısını belirtiniz. Uygulama setlerinin eğitim öncesinde sipariş verilmesi gerektiğinden doğru sayıyı vermek çok önemlidir.
• Çoğu eğitmenler, uygulama setlerinin maliyetini ve nakliyesini karşılayabilmek için az meblağda eğitim ücreti talep etmektedir. Eğitim öncesinde, eğitmeninizle bu konuyu görüşüp bir tutar söz konusu olup olmadığını sorunuz.
• Eğitmeninizle, manşonlu ve kollektör geçiş parçası kaynak çalışmasının yanı sıra, alın kaynak çalışması yapıp yapmayacağınızı kararlaştırınız. Eğer yapılacaksa, eğitmeniniz ve siz alın kaynak makinesinin ders için hazır bulundurulmasını sağlamalısınız. Alın kaynak eğitimi ek bir zaman gerektirecektir. Buna da hazırlıklı olmanız gerekmektedir. 

Uygun eğitim programı için lütfen tıklayınız.

 

 

 

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc