• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Aquatherm

 

aquatherm’e Hoşgeldiniz!

aquatherm, içilebilir su ve ısıtma sektöründe, dünya çapında aktif bir plastik boru sistemleri üreticisidir. aquatherm; 1973 yılında sıcak su zemin ısıtma teknolojileri geliştirme, üretim ve montajı amacıyla kurulmuştur. Daha sonrasında ise, aquatherm zemin ısıtmada Avrupa pazarında ilk 3 üreticiden biri olmuştur.

1980 yılında aquatherm, içme suyu ve ısıtma tesisatı için polipropilen (PP-R) hammaddesinden üretilen green pipe-plastik boru sistemini geliştirmiştir. aquatherm'de ticari yenilikler, sürekli gelişimin temeli haline gelmiştir. Bugün, aquatherm; merkez üretim tesisi Attendorn (Biggen) olmak üzere,  Radeberg (Dresden) ve Attendorn (Ennest) da yan kuruluşları ve dünya çapında 74’den fazla distiribütör ağı olan bir şirkettir.

Yeni bir boyut! Soğuk sudan, patentli cam elyaf takviyeli boruya kadar, green pipe-plastik boru ürün yelpazesi, dışsal çapı 16 mm'den 250 mm'ye kadar değişen 3 farklı tip boruyu içermekteydi. Artan talebe bağlı olarak yürütülen araştırmalar sayesinde aquatherm, şu anda green pipe-plastik boru SDR11’i ve 630 mm' lik ısıtma-soğutma sistemi - blue pipe cam elyaf takviyeli boruyu da sunmaktadır. Bu boyut, alın kaynak tekniği ile birlikte, endüstriyel uygulamalarda da farklı bileşimlerin transferi için en uygun yöntemdir.

Yeni 315 mm'lik borular aynı zamanda büyük otellerin, hastanelerin ve gemi inşaat endüstrisinin su tedarik ağları için de oldukça uygundur.

Artan taleplere cevap verme konusunda öncü olan aquatherm firması yeni çaplı ürünleri (400,450,500,560 ve 630 mm) ile de büyük ilgi görmeye devam etmektedir.

 

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc