• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Felsefe

 

...Eski çağlardan bu yana, insanoğlu “aqua” (latincede su) ve “therm” (latincede ısı) 'i taşımak için etkin yöntemler araştırmıştır.

Uygulanan teknolojiler zaman içinde geliştirilmiş ve oldukça değiştirilmiş olsa da altta yatan motivasyon aynı kalmıştır: Hijyen, Sağlık ve Kaliteli-Yaşam

aquatherm bu gelişime son 40 yılda dahil olsa da, önemli alanlarda belirleyici katkısı bulunmaktadır. Bu katkıya örnek olarak aquatherm tarafından geliştirilen green pipe-plastik boru sistemi verilebilir.

green pipe-plastik boru sistemi çevre örgütü Greenpeace'in “Greenpeace onaylı ürün” etiketini kullanmasına izin verdiği ilk boru sistemidir.

Ürünlerini sürekli olarak pazar ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve know-how (özel bilgi) ını sürekli geliştiren aquatherm, dünya çapında başarı ve saygınlık kazanmıştır: Gurur duyduğumuz bu durum aynı zamanda bize sürekli yenilik yapma motivasyonu da vermektedir.

Bu web sitesi size öncelikle ürün ve hizmetlerimiz hakkında bir fikir vermek için hazırlanmıştır  ve de sizin daha fazlasını öğrenme isteğinizi arttırmak amacındadır.

Daha fazla soru ve tabii ki önerilerinizin olması durumunda, size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz!

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc