• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Genel Bakış

 

Bina sahipleri ve müteahhitleri, mühendislerinden tesisat kurulumlarında aquatherm boru sistemlerini kullanmalarını istemektedir. aquatherm’e güvenmelerinin nedeni aquatherm'in her borulama sisteminin sağlaması gereken “sorunsuz” performansı garanti etmesidir.

Bina sahipleri ve müteahhitler sızdırmayan, aksamayan ya da arıza yapmayan dayanıklı sistemleri tercih ediyor. Çünkü kayıp zaman kayıp para anlamına geliyor! Bu nedenle aquatherm, ürünlerinde sürekli kaliteyi sağlayabilmek için çok çalışarak bina sahipleri ve müteahhitlerine, tesisat ve mekanik sistemlerinin kurulumuyla ilgilenmek yerine müşterilerinin memnuniyetine odaklanma özgürlüğü vermeyi amaçlamaktadır. İdeal boru sistemi bakım, endişe ya da gürültü olmadan çalışabilmelidir. Hiçbir güçlük çıkartmayan bir boru sistemi her bina veya projeye değer ve rahatlık katar.

Binalarda oturanların hayat kalitesi bina sahiplerinin ve müteahhitlerin genellikle birincil kaygısıdır. Hayat – idamesi için vazgeçilemez olan suyu taşıyan boru sisteminin herhangi bir zararlı madde içermemesi gerekir. aquatherm boru ve ek parçaları, sadece en kaliteli, hiçbir tehlikeli madde içermeyen, kimyasal olarak hareketsiz polipropilen hammaddesinden üretildiğinden dolayı sistemin son kullanıcılarının sağlık ve güvenliğini güvence altına almaktadır.

Birçok bina sahibi ve müteahhit, aynı zamanda dünyaya da önem vermektedir ve tesislerini çevreyle dost ve daha etkin hale getirmek için yeni yöntem arayışı içindedir. aquatherm’in boru sistemlerinin üretimi, kurulumu ve işletimi, diğer sistemlere kıyasla daha az enerjiye ihtiyaç duyar. Ayrıca aquatherm sistemleri; boru çözümlerinde, Uluslararası Greenpeace Örgütü tarafından “Gelecekle Dost Ürün” olarak ödüllendirilmiştir.

Yatırımcıların aquatherm tesisat sistemleri hakkındaki görüşlerini öğrenmek için lütfen tıklayınız...

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc