• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Güvenilirlik

 

Bir boru sistemi bozulduğunda işçilik, malzeme ve hatta ikinci derece masraflar hızla artar. Aynı zamanda binanın bazı bölümleri kullanılamaz hale gelebilir, bu da daha fazla değer kaybına yol açar. Bu yüzden özellikle bina sahipleri ve müteahhitleri, bina tesisat ve mekanik sistemlerinin iyi çalışmasını ister.

Bundan yola çıkarak,  aquatherm, en uzun ömürlü boru hammaddesinden olan  polipropilen ve en dayanıklı kaynak metodu olan sıcak füzyon tekniği ile her bina için mükemmel boru sistemini yaratmaktadır.

Polipropilen, boru sistemlerinin bozulmasında 2 temel neden olan, fiziksel aşınma ve kimyasal korozyona karşı dayanıklılığıyla uluslararası alanda üstün konumdadır. Sıcak füzyon tekniği, bağlantı noktalarına boru ve ek parça ile aynı kimyasal özellikleri verir ve sistemde oluşabilecek herhangi bir zayıflığı ortadan kaldırır. Bu iki teknolojiyi birleştirerek sızdırmayan, bozulmayan ya da bakım gerektirmeyen bir sistem elde edilebilmektedir.

aquatherm sert akışkan madde taşısa da ya da sert bir ortamda kurulmuş da olsa her zaman göreve hazırdır. Polipropilen birçok (yüksek konsantrelerde bile olsa) kimyasallar ile etkileşimi engeller, böylece boru ve ek parçalar öngörülen 50 yıl ve daha fazla ömür süresince dayanıklılığını koruyabilir.  Cam elyaf teknolojisi sayesinde de 90°C sıcaklıklarda bile kullanım imkanı sağlamaktadır. aquatherm tesisat sistemleri direkt olarak beton içine de yerleştirilebilir, bu da boru döşemelerinde ek erişim kanalları inşasına gerek bırakmamaktadır.

Bina sahipleri ve müteahhitleri aquatherm'i, kendilerini hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacağını bildikleri için tercih ediyorlar...

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc