• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Sağlık ve Güvenlik

 

Su, herkesin sağlığı için hayati önem taşır. Sıhhi tesisat sistemleri, suyun binada oturanlara en uygun şekilde taşınması için dizayn edilmiştir. Ancak su bulunduğu ortamdan kimyasallar emmeye yatkındır. Eğer boru sisteminde herhangi bir tehlikeli ya da toksik madde varsa, bunlar içme suyuna karışmakta ve kullanan insanların vücutlarına girmektedir. Suya karşı çözülmez maddelerden üretilmeyen sistemler ya da lehimle ya da tutkalla birleştirilen sistemler, kullanıcılarına büyük zararlar verebilir.

Sağlık ve güvenlik herkesin dikkat ettiği bir konudur, bu nedenle aquatherm suda çözülmeyen ve tamamıyla toksik malzemelerden arınmış bir sistem geliştirmiştir. En saf su bile, aquatherm green pipe sisteminden herhangi bir kimyasal ememez. Böylece boru sisteminden su içen insanların, hiçbir zaman kötü etkilenmeyeceği garanti altına alınmış olur.

Özellikle plastik boru sistemlerinde, başka bir sağlık konusu ise; yanma sırasında borunun toksikleşmesidir. Yangın sırasında, birçok plastik çeşidi insanlara zarar veren, hatta öldüren tehlikeli yan-ürünler üretir. Ama aquatherm borulama sistemleri hiçbir tehlikeli yan-ürün içermeyen termoplastik saf polipropilen maddesinden üretilmiştir. En yüksek yangın seviyesinde bile, aquatherm tesisat sistemleri, sadece CO2 ve H20 gazları üretirler.

aquatherm tesisat sistemlerinde, hem boru hem de ek parçalar, hiçbir tehlikeli kimyasal içermez, ekstrem durumlarda ya da günlük hayatta, son kullanıcının sağlık ve güvenliğinin maksimize edilmesine yardımcı olur.

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc