• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
aquatherm ve Çevre

 

Çevrenin korunması, herkesin önem verdiği bir konudur. aquatherm, bina sahipleri ve müteahhitlere bu konuda kendilerine düşeni, en verimli ve ekonomik bir şekilde yapmalarına yardımcı olmaktadır.

Araştırmalar, aquatherm’in polipropilen borulama sistemleri üretiminin, diğer alternatifleriyle karşılaştırıldığında daha az enerjiye ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Aynı zamanda üretim ve montaj sırasında, daha az artık madde çıkmaktadır ki, bu da aquatherm’i  çevre dostu basınç-borulama sistemi yapmaktadır.

aquatherm’in çevreyi koruma yöntemlerden biri, üretim sırasında çevresel etkiyi asgariye indirmesidir. aquatherm boru sistemi, kimyasallardan etkilenmez ve aquatherm'in füzyon bağlantıları hiçbir yabancı madde içermez. Sonuç olarak, sistem, zaman içinde kaynak suyu kirletmez. Boru içindeki hidrolik yük kaybının düşmesinden dolayı, sistemin ömrü boyunca enerji tasarrufu sağlanabilmektedir. aquatherm sistemleri, 50 yıldan fazla yaşam süresiyle dizayn edildiği için, diğer sistemlerle kıyaslandığında daha az yenilenmeye ihtiyaç duyar, bu da kaynak tasarrufunu daha da arttırır.

Gerçek farklılık yaratma arayışında olan bina sahipleri ve müteahhitler için, aquatherm açık olarak tek tercihtir.

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc