• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Geri Bildirim


Maya İnşaat Yapım Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi Hasan Kandemir

Yerden ısıtma uygulamalarında en büyük zorluk, mimariye bağlı olarak değişen yer kaplama çeşitlerine uygun sistemin kurulmasıdır. aquatherm firmasının bizlere sağlamış olduğu yerden ısıtma hesap programı, bu zorluğu ortadan kaldırmıştır. Bu hesap programıyla, döşeme tiplerinin çeşitliliği doğrultusunda alınan döşeme sıcaklıkları, en verimli şekilde çalışacak mahal zonlamaları dizaynının yapılmasını sağlamıştır. Buna bağlı olarak da malzeme kullanımında, fire oranları en aza indirgenmiştir.

Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Marriott Otelleri - Terry C. Smith

Sıcak su, soğuk su ve sıhhi su tesisatında, metal borular için alternatifler arıyorduk. Bakır ve demir boru fiyatlarının, küresel boyutta dalgalanması, bizi farklı alternatif arayışına götürdü ve birkaç yıl önce Almanya’da polipropilen tesisat sistemleri dikkatimizi çekti.

Biz her yıl, Marriott’un dünya çapında inşa ettiği her 20 marka için ayrı ayrı Tasarım Standartları oluşturuyoruz. Ocak 2009’dan itibaren, bu standartlara ısıtma-soğutma (fan coil) ve sıhhi tesisat sistemlerinde, metal borular yerine aquathermin kullanılması şartını ekledik.

aquatherm Dünya Çapında Referanslar Videosu için lütfen tıklayınız.

 

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc