• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Genel Bakış

 

Mühendisler, aquatherm tesisat sistemlerinin  daima en kesin ve sürekli standartlarda üretildiğine güvenmektedir.

aquatherm, ideal boru sistemini dizayn ederken farklı bir bakış açısıyla konuya yaklaşmıştır. Ucuz ve bol bir madde kullanmak yerine, doğru mühendislik ilkelerini temel alarak, boru sistemlerinde olması istenen; fiziksel dayanıklılık, kimyasal nötrlük, doğal yalıtım değeri, güvenlik, çevreye uygunluk, düşük–sürtünme faktörü ve sistematik zayıflığı olmayan birleştirme işlemi gibi özellikleri biraraya getirmeyi amaçlamıştır. aquatherm, bu kriterlerin hepsine uygun maddenin, kaynayabilir termoplastik polipropilen maddesi olduğunu bulmuştur.

Polipropilen, özel kalite gerektiren durumlara kolaylıkla adapte olur, bu da ona geniş bir alanda uygulanabilme özelliği verir. Ve aquatherm üreticileri tamamiyle kendi üretimleri olan fusiolen PP-R 80’i, en saf polipropilen taneciklerinden üreterek son üründe benzersiz seviyede süreklilik ve kaliteye ulaşabilmektedir. Sonuç olarak; aquatherm, sektörde en geniş kapsamlı üretim garantisini sunabilmektedir.

Polipropilen  boru sistemleri üretiminde 35 seneden fazla dünya lideri olan aquatherm, cam elyaf bileşim ve manşonlu füzyon teknolojisi gibi birçok,  -en yeni teknolojiyi ifade eden-  buluşu gerçekleştirmiştir. aquatherm ürünlerinin, dünyada 74 ülkede mükemmelliyete dayalı uzun bir tarihi vardır.

Mühendislerin aquatherm hakkındaki görüşlerini öğrenmek için lütfen tıklayınız...

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc