• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Sağlamlık ve Cam Elyaf Teknolojisi

 

Yüksek akış darbelerinden sert iç aşınmalara kadar, aquatherm boru sistemleri en zor kullanım koşullarında bile sorun çıkarmamak üzere üretilmiştir.

Madde olarak polipropilen, insan vücudundaki kemiklere benzer bir şekilde hem serttir hem de az esnekliği vardır. Diğer sert plastiklerden farklı olarak, aquatherm boru sistemleri basınç altında parçalanmaz, bu nedenle basınçlı hava uygulamaları için idealdir.

Sıcak kaynak bağlantıları, bağlantı noktalarını kimyasal olarak boruya eş özellikte yapmakta, böylece sarsıntı ve/veya aşırı stres, bağlantı noktalarının sızdırmasına, bozulmasına ya da bölünmesine sebep olamamaktadır.

Sıcak su uygulamaları için kullanılan borular, aquatherm’in patentli cam elyaf teknolojisiyle birlikte gelmiştir. Cam Elyaf katman, borunun lineer genleşmesini %75 oranında düşürmekte, ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. 

aquatherm boru çeperlerinin iç alanı, molekül seviyede bile, oldukça düz olduğundan, boruda daha az sürtünme ve aşınma meydana gelir. İncelen duvarlar ya da  sızdırmaya yol açan delikler, artık geçmişe ait konulardır.

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc