• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Kalite Kontrol

 

Hammaddesi olan polipropilen parçacıklarının seçiminden, üretilmiş boru ve ek parçalarının fabrikadan sevkine kadar, aquatherm, kalite kontrolünde mükemmeldir. Bir boru sistemi, üretildiği hammaddeler kadar iyidir. Bu nedenle aquatherm, her polipropilen alımında, bu maddenin saflık ve kalitesini kontrol eder ve sadece kusursuz olan sevkiyatları kabul eder. aquatherm’in yüksek standartlarını karşılamayan sevkiyatlar, tedarikçiye geri gönderilir.

aquatherm daha sonra ham polipropileni, patentli fusiolen® PP-R’ye dönüştürür. aquatherm, kendi bileşimini üreterek,  boru ve ek parçaların kesin kimyasal bileşimini, hiçbir zaman %97’den az saf polipropilen kullanmayarak garanti eder.

Bu seviyede kalite, boru sisteminin üretici hatalarından dolayı bozulmasını önler. Bu kalite sadece polipropilen gib tasarlanmış bir termoplastik ile mümkündür.

fusiolen® PP-R, işlenmiş ürünlere dönüştürüldüğünde, boru ve ek parçalar; ölçü kesinliği, görünüm, erime akışı, darbelere dayanıklılık, esneklik,  malzemenin homojenliği ve içsel basınç toleransı için detaylı bir şeklide test edilmekte ve incelenmektedir. Bu testler, bağımsız laboratuarlar tarafından onaylanarak, aquatherm ürünlerinin her zaman  NSF, CSA, ASTM, ICC, ISO ve DIN gibi sertifikaların yüksek standartlarına uygunluğunu garantiler.

aquatherm titiz bir şeklide yürüttüğü test ve denetleme prosedürleriyle, ürünlerini sektördeki en geniş kapsamlı garantiler ile desteklemektedir. Mühendisler, ellerindeki iş her ne olursa olsun, güvenebilecekleri bir malzeme olduğunu bildikleri için aquatherm’i tercih etmektedir.

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc