• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Hammadde

 

Mühendisler, aquatherm tesisat sistemlerini, hammaddesi fusiolen® polipropilenin sert maddelerden etkilenmediği ve daha uzun süreli bir dayanıklılık ve zor koşullarda daha iyi performans gösterdiği için tercih etmektedir.

Boru sistemlerinin performansı; boru malzemesi ve de taşıdığı madde arasındaki etkileşimin, boru duvarlarını ve bağlantılarını zayıflatmasından ya da korozyon birikiminin, borunun iç çapını küçültmesinden dolayı, zaman içinde düşmektedir.

Ancak aquatherm boru sistemleri fusiolen® polipropilen maddesinden üretilmektedir. Bu madde, kimyasal etkileşime karşı dayanıklılığıyla ünlüdür.  Hatta fusiolen® polipropilen boru, kimyasal nötrlüğünden dolayı çoğu zaman asit artık sistemlerinde ve iyonsuz su sistemlerinde de kullanılmaktadır. aquatherm bu kalite seviyesini alıp, ev tesisatı ve mekanik sistemleri uygulama alanlarına taşımıştır.

Mühendisler, korozyon ve demineralizasyona yol açmayan polipropilen maddesini kullanarak, öngörülmemiş bir yanlış kullanım olsa dahi, boru sisteminin sızdırmasını ya da zamanından önce bozulmasını önleyebilmektedir.

 
youjizz xbxx xvideis xxnx.link spankbang.cc